Завдяки черкаським айтішнікам іноземні студенти опановують українську мову

08 січня 2017, 12:28

xdfbgnfmmfh

Вивчати українську мову, розважаючись. Черкаські айтішники створили новий мобільний додаток для поглибленого опанування української. Програма покликана викорінити суржик, познайомити українців із цікавими та корисними словами та заглибитись в історію нашого народу. За два тижні новий додаток уже скачали майже 6 тисяч осіб, повідомляє телерадіокомпанія "Рось".

Кілька днів тому скачав додаток «Рід» Ібрагіма Сіла. Він родом із Гвінеї, навчається в Черкасах 4 роки і уже має хороші знання з української мови. Каже вчитися по мобільних гаджетах дуже зручно, адже мова важка, тому матеріал необхідно постійно повторювати.

Користуватися додатком просто: щодня програма пропонує 3 нові слова із їх поясненням. За кожне вивчене користувач отримує «піщинки часу». Їх можна обміняти на цікаві розповіді із віртуальної книги додатку. Знання мови програма оцінює у сімох рівнях: від «неофіта» (новачка) до «володаря часу».

Слова, занесені до програми, відібрали черкаські мовознавці. Вирази не застарілі, а такі, що допоможуть збагатити мовлення. Наприклад: громовиця, гвинтокрил чи наст.

Над додатком працювали більше 10 фахівців: програмістів, мовознавців та істориків. Вони створили програму безкоштовно.

Програму можна безкоштовно завантажити з магазину мобільних додатків, щоб збагачувати своє мовлення і викорінити суржик.

Поділитись

Коментарі

under attack сказав:

люблю цю app!

Вгору