Завдяки Антону Яценку в суботу в Умані запрацює ковзанка

31 січня 2014, 15:00

В суботу, 1 лютого о 16:00 в місті Умань по вулиці Тищика відбудеться урочисте відкриття  льодової  ковзанки «Льодовий період».

Давньою мрією уманських хокеїстів було мати в своєму місті каток, який облаштовано для занять улюбленим видом спорту. Цього року вони наполегливо вирішили втілити свою мрію і облаштовували в місті льодовий каток. Розміщена ковзанка буде по вулиці Тищика 12-а.

- Найближчий льодовий каток, де  можна було проводити тренування та ігри, виявився у місті Біла Церква. Вже близько року граємо там в аматорський хоккей. Тому дуже раді, що тепер не треба буде їздити так далеко. Тай уманчанам буде де проводити дозвілля, - розповідає Андрій Цар, один з гравців хокейного клубу "Умань". 

Одне із ключових питань – освітлення ковзанки, допоміг вирішити народний депутат Антон Яценко. Завдяки його допомозі було придбано все необхідне устаткування для монтажу освітлення льодового майданчика і зроблено всі необхідні роботи для підключення його до електричної мережі.

Відтепер, незважаючи на те, що взимку рано темніє, каток буде гарно освітлений  і це дасть змогу дітям кататися на ковзанах і грати в хокей на ковзанці можна буде і у вечірню пору.

Каток працюватиме щоденно з 9 до 22. Відвідати його зможуть усі бажаючі. Тільки у часи тренувань  хокеїстів і спортивних змагань ковзанка буде тимчасово зайнята.

Отже, запрошуємо всіх уманчан та гостей міста на відкриття ковзанки!

Сам же народний депутат України Антон Яценко зазначає, що це лише початок. В найближчі роки і Умані буде продовжуватись розвиватись інфраструктура міста. Зокрема, буде завершено реконструкцію парку ім. Т.Г. Шевченка, парк Черняховського, розпочато реконструкцію центральної площі Умані.

Поділитись

Коментарі

Вгору