Художниця перетворює уманчан у героїв мультфільмів

31 січня 2014, 14:32

Фотограф фотографує, а вона – створює мультяшну копію живої людини. Киянка Таня Животовська, яку знають під псевдонімом T-Angel малює електронні картини з людей. Першими її спробами стали зірки Кейт Міддлтон та Бенедикт Камбербетч. А потім головними героями стали уманчани, "Вечірня Умань".

Її твори стали хітом – чимало уманчан змінили свої аватарки у соцмережах на картини, які вона намалювала з них. Молода студентка, яка часто буває в Умані, саме з цього міста почала свої кроки в електронному мистецтві. Мольбертом у неї є планшет "Самсунг", а пензлем – стилус. Холст - мобільна версія графічного редактора "Фотошоп".

- Мені приємно, коли мої малюнки приносять рядість і іншим людям. – розповідає вона. - Якось я натрапила на одного талановитого художника, який малював дуже багато себе, але в різних стилях. І в коментарях багато хто звертався до нього з проханням зробити такі малюнки і для них. Я з дитинства займаюся малюванням, і задумалась: мені постійно треба практика і стимул для малювання, аби зробити свій художній рівень високим. До цього пробувала малювати зірок. Але вирішила – чому б на своєму планшеті не спробувати намалювати кількох знайомих. І додала це собі на сторінку. Неочікувано навіть для мене, деякі мої друзі попросили мене змалювати і їх в "мультяшній формі", і коли робота була готова - завантажили малюнки себе як аватари сторінок. Це неймовірно приємно гортати своїх друзів і бачити через одного свої ж малюнки.

Багато друзів виявилося з Умані. Так місто накрила хвиля мультяшних аватарок у соцмережах. Проте на таких картинках Таня не зупиняється. Її мрія – намалювати справжній мультфільм.

- Мене не приваблює традиційний живопис,. – розповідає вона. - Мультиплікація більш жива і при цьому дуже легка. Я б з залюбки зайнялась би проектом першого анімаційного українського мультфільму. Та для цього треба ще багато працювати.

Поділитись

Коментарі

Вгору