Завдання йти на cхід нам поки не ставили, – полковник Мамчур

16 липня 2014, 15:01

Знаменитий полковник Юлій Мамчур, який був командиром Севастопольської бригади тактичної авіації, службу на благо Батьківщини теж продовжує, інформує "Сегодня".

Він, нагадаємо, будучи беззбройним, очолив колону українських військовослужбовців і попрямував у свою частину з українськими прапорами в руках незважаючи на попереджувальні постріли російських солдатів.

«Служу в Миколаєві, командир 204-го полку, тактична авіація. Ми виконуємо бойові чергування, а завдання йти на Схід нам поки не ставили», - розповів нам Юлій Мамчур.

Там же, в Миколаєві, в невеликій кімнаті в гуртожитку проживає його сім'я.

«З нашої частини тут 200 сімей, це десь чоловік 500. Про своє переселення і не думаємо зараз, не до того. Потрібно, звичайно, вирішувати питання з розміщенням частини, але ми чудово розуміємо, що зараз не час. У країні війна, це ніяк по-іншому не назвеш, - ділиться дружина Лариса. - І чоловік служить, бачимося не щодня, але пов'язувалася з ним буквально сьогодні вранці, настрій у нього бойове».

Сам Юлій також підтримує проведення АТО: «Складно аналізувати, сказати, що потрібно для стабілізації ситуації, так як я не брав участь в АТО, але одне знаю точно: не можна допустити поширення терористів по країні. Рішення продовжити АТО було правильним».

Поділитись

Коментарі

Вгору