Засуджено винуватців смертельної ДТП, що сталася в Городищенському районі

03 серпня 2016, 10:22

дтп

Городищенським районним судом Черкаської області 02.08.2016 закінчено судовий розгляд у кримінальному провадженні за обвинуваченням двох жителів Городищенського району у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого), ст. 287 КК України (допуск до керування транспортним засобом особи, яка перебуває в стані алкогольного сп’яніння та не має права на керування транспортним засобом, якщо це спричинило смерть потерпілого).

Встановлено, що 22.05.2015 41-річний житель с. Сахнівка Городищенського району, знаючи, що його 25-річний знайомий перебуває в стані алкогольного сп’яніння та не має посвідчення на право керування транспортними засобами, допустив його до керування своїм автомобілем, після чого останній допустив з’їзд автомобіля з мосту та падіння в річку.

Унаслідок вказаної дорожньо-транспортної пригоди загинув пасажир автомобіля.

Вироком суду водію призначено покарання у вигляді 4 років та 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 3 роки, до власника автомобіля застосовано покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з іспитовим строком 3 роки.

Державне обвинувачення у вказаному кримінальному провадженні підтримувала прокуратура області.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Коментарі

Вгору