Засудили черкащанина, який незаконно позбавив волі чоловіка

16 травня 2019, 20:49

Засудили черкащанина, який незаконно позбавив волі чоловіка

Пізно ввечері в кінці березня 2017 року обвинувачений, раніше неодноразово судимий за вчинення інших злочинів, в міському транспорті побачив чоловіка, що здійснює догляд за його матір’ю. Дочекавшись коли автобус зупинився на зупинці громадського транспорту, зловмисник підійшов до вказаного чоловіка, дістав з рукава куртки ніж та погрожуючи ним, виштовхав 65-річного потерпілого на вулицю із салону маршрутного таксі, таким чином обмежив свободу пересування останнього, тим самим незаконно позбав його волі.

Потерпілий усвідомлюючи реальну загрозу власному життю, яку обвинувачений міг заподіяти за допомогою продемонстрованого ножа, котрим весь час погрожував, виконував всі вказівки останнього з приводу подальшого руху, а саме: разом прослідувати до місцевого кладовища, котре розташоване по вул. 38-ї Армії в м. Черкаси, при цьому обвинувачений весь шлях тримав потерпілого за комір його куртки та погрожував ножем.

У подальшому злочинець із застосуванням сили та погрожуючи ножем, затягнув потерпілого до свого будинку та наказав перебувати в середині нього. Через деякий час чоловік, скориставшись тим, що обвинувачений вийшов до іншої кімнати, покинув приміщення будинку.

Обвинувачений вину не визнав, та в судовому засіданні пояснив, що потерпілий прийшов до його будинку добровільно, з метою вживання алкогольних напоїв.

Проте покази потерпілого, свідка та інші докази, що були в матеріалах справи вказували на протилежне.

За таких обставин, суд уважав вину підсудного у скоєнні злочину доведеною та кваліфікував його дії за ч.2 ст.146 КК України, за ознаками незаконного позбавлення волі людини, вчинене способом небезпечним для життя людини.

За вчинення вказаного злочину суд призначив покарання у вигляді одного року позбавлення волі. До набрання вироком законної сили засудженому обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Вирок може бути оскаржено до апеляційного суду Черкаської області через Соснівський районний суд м. Черкаси протягом тридцяти діб з моменту його проголошення.

За інформацією прес-служби Соснівського районного суду 

Читайте такожЧеркащанина засудили за водіння у стані алкогольного сп’яніння.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору