Заступника командира однієї з військових частин на Черкащині притягнуто до відповідальності за корупційне правопорушення

06 листопада 2017, 17:43

Військовою прокуратурою Черкаського гарнізону спільно з Управлінням захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, задокументовано факт порушення заступником командира однієї з військових частин Національної гвардії України дислокованої на Черкащині, вимог Закону України «Про запобігання корупції».

Установлено, що підполковник С. після вступу на військову службу, всупереч вимогам законодавства України не вирішив питання передачі своїх корпоративних прав іншим особам та продовжував входити до складу правління кількох підприємств та порушив вимоги законодавства України стосовно входження до складу правління підприємств або організацій, що має на меті одержання прибутку чим вчинив адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією.

1 листопада 2017 року Соснівським районним судом м. Черкаси, за принципової позиції військової прокуратури Черкаського гарнізону Центрального регіону України, зазначеного військовослужбовця Національної гвардії України визнано винним у скоєні адміністративного корупційного правопорушення за ч.2 ст.172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення з накладенням штрафу у розмірі 5950 гривень.

За повідомленням прес-служби військової прокуратури Центрального регіону України.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору