Заступник прокурора області перевірив дотримання конституційних прав ув’язнених

02 березня 2017, 20:34

У четвер, 02.03.2017, з метою реалізації вимог ст. 26 Закону України «Про прокуратуру» щодо нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та застосування інших заходів примусового характеру, заступник прокурора Черкаської області Олександр Мироненко відвідав ізолятор тимчасового тримання № 1 (м. Черкаси) ГУНП в Черкаській області, інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.

Під час перевірки його супроводжували начальник відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру прокуратури області Олександр Підліснюк та начальник сектору організації діяльності ізоляторів тимчасового тримання ГУНП в Черкаській області Юрій Бас.

Заступник прокурора області перевірив дотримання конституційних прав ув’язнених та осіб, підданих адміністративну арешту, на належне медико-санітарне та матеріально-побутове забезпечення.

Також, Олександр Мироненко провів особистий прийом ув’язнених та адмінарештованих, поспілкувався з останніми щодо умов їх утримання, запропонував висловити скарги чи побажання стосовно дій адміністрації ізолятора тимчасового тримання № 1 (м. Черкаси) ГУНП в Черкаській області, надав роз’яснення положень чинного законодавства.

Крім того, оглянув кімнату для приготування їжі, санітарний блок та прогулянкові дворики спеціальної установи.

За результатами перевірки ізолятора тимчасового тримання № 1 (м. Черкаси) ГУНП в Черкаській області виявлено порушення вимог чинного законодавства України, на усунення яких прокуратурою області готується акт прокурорського реагування.

Вгору