Заступник міського голови Черкас наполягає на розірванні містом орендної угоди з єпархією Московського патріархату

28 листопада 2017, 22:10

Фото з сайту antenna.com.ua.

27 листопада 2017 року під час оперативної наради заступник міського голови Черкас свободівець Ігор Коломоєць звернув увагу присутніх, що церква Московського патріархату, в користуванні якої перебуває Соборний парк, не стежить за його належним санітарним станом.

Ця заява стала реакцією на заклики міського голови провести в парку силами міської громади толоку. Свободівець наголосив, що громада не зобов'язана робити за когось брудну роботу, адже московська церква за договором постійного користування зобов'язана утримувати парк у чистоті.

«Я особисто разом з учасниками ходу, присвяченого пам'яті жертв голодоморів (у парку розміщено відповідний меморіял) мав можливість бачити на свої очі жахливий стан парку. Якщо користувачі не прибирають територію, то треба розірвати з ними договір. Церква отримала від інспекції велику кількість приписів і штрафів, проте не робить нічого для виправлення ситуації. Здається, вже настав час вирішити це питання. Якщо користувач не може утримувати в належному стані парк, то його потрібно передати у відповідальність міста», − наголосив Ігор Коломоєць.

Він запропонував надіслати користувачу Соборним парком листа з вимогою прибрати сміття та побутові відходи. У разі невиконання вимоги йтиметься про розірвання угоди користування.

За повідомленням прес-служби ЧОО  ВО «Свобода».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору