Заслужений майстер з Канівщини оцінює роботи митців на престижному бієнале

10 серпня 2017, 18:20

В Опішному, що на Полтавщині завершився попередній відбір творів художників-керамістів, гончарів України та інших країн – один з етапів проведення Українського бієнале художньої кераміки імені Василя Кричевського, яке цього року започатковував Національний музей-заповідник українського гончарства, повідомляє Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА..

Конкурсний відбір творів-учасників відбувся шляхом закритого онлайн голосування членів журі за світлинами. До фахової оцінки долучилися відомі мистці, мистецтвознавці та керамологи України: Ігор Береза (Львів), Олеся Дворак-Галік (Київ), Тетяна Зіненко (Опішне, Полтавщина), Неллі Ісупова (Київ), Олена Клименко (Київ), Ганна-Оксана Липа (Львів), Світлана Пасічна (Полтава), Олесь Пошивайло (Опішне, Полтавщина), Володимир Хижинський (Київ) та Зоя Чегусова (Київ). Також у складі журі -  член спілки народних майстрів України, заслужений майстер народної творчості України, гончар, художник і віртуозний бандурист Сергій Радько з Межиріча, Канівського району.

За підсумками голосування журі, з-поміж заявлених 125 творів 65 авторів до участі в конкурсній виставці Українського бієнале художньої кераміки імені Василя Кричевського обрано 105 конкурсних робіт 59 митців України, а також Бразилії, Білорусі та Польщі.

Кращі твори Бієнале журі обиратиме 17 серпня 2017 року. Оголошення й нагородження переможців відбудеться під час відкриття вернісажу 22 вересня 2017 року.

Коментарі

Вгору