Засідання у справі Маліщук знову відклали, адвокат заявляє про затягування процесу

27 березня 2019, 10:32

Засідання у справі Маліщук знову відклали, адвокат заявляє про затягування процесу

Засідання у справі екс-директорки департаменту оргзабезпечення Лілії Маліщук знову відклали. Адвокат Черкаської міської ради висловив зауваження до процесуальної форми довідок про освідування Маліщук на стан алкогольного сп’яніння. Тому суд вирішив, що лікаря, який здійснював огляд,  потрібно допитати під час наступного засідання 3 квітня.

Нагадаємо, в листопаді Лілію Маліщук звільнили з посади нібито через відсутність на робочому місці, а також уживання алкоголю. Проте екс-директорка вважає такі заяви міської влади брехнею та наклепом, у зв’язку з чим вона подала позов до суду та вимагає поновити її на посаді та притягти до відповідальності тих, хто її звільнив. Зокрема, стягнути із ЧМР заробітну плату за час вимушеного прогулу та моральну компенсацію у розмірі однієї гривні.

Адвокат  міськради Олександр Мазур висловив зауваження, що лікар визначив стан Маліщук, як «твереза» без результатів лабораторного дослідження, адже останнє відбулося через кілька днів після видання довідки.

Натомість сама позивачка відповіла, що теж цікавилася цим питанням і зверталася до медзакладу за поясненнями.

- Мені повідомили, що через брак співробітників всі аналізи збирають, доки їх не набереться певна кількість, і лише тоді досліджують. У цей час аналізи зберігаються у належних умовах, - прокоментувала Маліщук зауваження адвоката.

На думку захисниці позивачки Анастасії Мельниченко, такі зауваження адвоката можуть свідчити про затягування процесу.

- Це свідоме затягування процесу. Мазур повідомив, що у міській раді намагаються реорганізувати ту посаду, на яку Лілія Маліщук планує повернутися після позитивного рішення суду. Саме тому адвокат заявляє про клопотання стосовно перенесення судових дебатів і каже, що вони не готові до них. Тепер представники відповідача поставили під сумнів типовий документ, який комунальний заклад видає за наслідками проведення аналізів. Це спонукало суд запросити лікаря як свідка. Водночас погоджуюся, що для об’єктивності потрібно заслухати цього свідка, щоб представники відповідача не ставили під сумнів ті документи, які лікар-нарколог дає вже кілька десятків років, - пояснила Мельніченко.

За словами адвокатеси, цей трудовий спір переростає вже в політичний і такі дії є процесуально некоректними з боку Черкаської міської ради.

- Я проситиму в судових дебатах звернути увагу на зловживання процесуальними правами і притягти опонентів до відповідальності, яка передбачена адміністративним законодавством, - зазначила адвокат позивачки.

Також під час цього судового засідання допитали свідка Сергія Ігнатенка. Адже на  підставі його свідчень Лілію Маліщук звільнили із посади директора оргзабезпечення Черкаської міськради.

Під час подання показів Ігнатенко розповів, що йшов до приймальні департаменту оргазабезпечення, щоб повідомити Лілії Маліщук про розгляд тендерних пропозицій, який мав відбутися того ж дня.

- Були відчинені двері у два кабінети, а також відкрите вікно для провітрювання приміщення. Я зайшов повідомити про розгляд тендерних пропозиції, а Маліщук виходила із чотирма чарками із залишками жовтої рідини, яку передала Тимчак, - розповів свідок.

Пізніше адвокат позивачки Макеєв вніс клопотання за статтею 249 і просив суд винести окрему ухвалу про притягнення до кримінальної відповідальності свідка, який під час засідання подав неправдиві покази.

- Ігнатенко повідомив, що бачив, як Маліщук виносила чарки з кабінету, але не бачив, як вона вживає алкоголь. Натомість минулого засідання свідок Ботнар повідомив, що Ігнатенко йому розповів, що бачив, як Маліщук вживала алкоголь, - сказав Макеєв

Суддя відповів, що клопотання розгляне у законному порядку.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору