Зарубіжні інтернет-магазини: де краще купувати взуття та як оформити доставку в Україну

26 жовтня 2021, 10:48

Важко уявити своє життя без якісного взуття, адже це не лише доповнення до нашого одягу, а й елемент комфорту та безпеки. Звичайно, у сучасному світі можна знайти велике розмаїття подібних товарів за різними цінами, проте основну увагу варто звертати на зручність моделі та матеріал, з якого вона була виготовлена. Не завжди потрібно гнатися за модними трендами, адже не всі вони створені для користування у повсякденному житті. Для цього краще обирати класичні та зрозумілі варіанти, які не ставитимуть додаткових запитань у процесі їх використання.

Знайти якісне взуття можна і в українських магазинах, проте здебільшого там доволі малий асортимент, а ціни занадто високі. В такому разі варто звернути свою увагу на закордонні магазини, адже там можна знайти багато цікавих варіантів.

Німеччина

Німецькі виробники завжди славилися якісними товарами, адже вони приділяють багато уваги вибору матеріалів для своїх виробів та ретельно слідкують за кожним етапом їх створення. Одними з найпопулярніших німецьких онлайн-магазинів взуття є Buffalo-boots, Zalando та Otto.

На Zalando та Otto можна знайти взуття для чоловіків, жінок та дітей. Окрім цього, також є можливість придбати деякі аксесуари та навіть одяг. А ось Buffalo-boots займаються створенням та продажем товарів виключно для жінок.

Проте не варто концентруватися виключно на магазинах взуття. Часто такі товари можна знайти у звичайному інтернет-магазині з одягом, проте зазвичай асортимент там дещо менший.

Стосовно доставки товарів з Німеччини в Україну також не варто турбуватися, адже це можна доручити форвардинговому сервісу NP Shopping. За посиланням https://npshopping.com/ru/landings/de можна детальніше ознайомитись з умовами роботи сервісу.

Америка

Якщо обирати взуття в американських онлайн-магазинах, то перше, що спадає на думку — це eBay та Amazon. Там зібрана величезна кількість найрізноманітніших товарів від різних продавців, тому знайти хороше взуття — не проблема. На цих платформах ви можете придбати модне взуття від відомих брендів, а також бюджетні аналоги трендових моделей.

Окрім великих онлайн-магазинів є й інші інтернет-бутіки, що сконцентровані на продажах конкретного сегмента товарів: Zappos, Forever21, Jimmyjazz та інші. На таких сайтах можна також знайти великий асортимент кросівок, чоботів, босоніжок та інших видів взуття. На деяких торговельних онлайн-майданчиках можна придбати товари від різних виробників, що доволі зручно.

Доставку з США також можна оформити за допомогою форвардингового сервісу NP Shopping.

Що необхідно для оформлення замовлення

Зареєструйтеся на сайті NP Shopping. Після цього ви отримаєте адреси складів партнерів «Нової пошти Глобал» у США, Польщі, Китаї, Великобританії, Німеччині й Туреччині.
Під час оформлення замовлення в онлайн-магазині, в полі «Адреса доставки» потрібно ввести адресу складу партнерів «Нової пошти Глобал» у вибраній країні. Міжнародна доставка за допомогою NP Shopping триває від 8 робочих днів.
На вашу електронну адресу від інтернет-магазину надійде лист із трек-номером відправлення. Його потрібно додати у своєму особистому кабінеті на сайті NP Shopping. Таким чином ви зможете його відстежити, а склад швидше опрацює ваше замовлення, визначивши хто замовник, та направить його в Україну.
Забрати замовлення можна у відділенні чи поштоматі «Нової пошти», або ж оформити кур'єрську доставку.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору