Зареєстровано кримінальне провадження за фактом привласнення коштів підприємством “Промбуд Індустрія” в м. Черкаси

12 квітня 2018, 08:06

Черкаською місцевою прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за фактом привласнення грошових коштів підприємством “Промбуд Індустрія” в місті Черкаси

Здійснюючи організацію роботи з реалізації принципу гласності під час моніторингу електронних засобів масової інформації виявлено публікацію з Інтернет – видання про те, що у Черкасах підприємство “Промбуд Індустрія”  отримало кошти за капремонт адміністративної будівлі у центрі міста, однак роботи до кінця так і не виконало.

За вказаним фактом в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстроване кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого статтею 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального Кодексу України.

На даний час проводиться комплекс заходів, спрямованих на встановлення повного кола осіб, причетних до вчинення зазначеного кримінального правопорушення.

Нагляд за додержанням законів під час проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Черкаською місцевою прокуратурою.

За повідомленням Черкаської місцевої прокуратури.

 

Вгору