Зареєстровано кримінальне провадження по факту торгівлі наркотиками у Південно-Західному районі Черкас

24 листопада 2017, 07:31

В ході моніторингу електронних засобів масової інформації, зокрема Інтернет-телеканалу ТРК «Вікка» виявлено публікацію з відеозаписом на тему     «У мережі показали, як в Черкасах торгують наркотиками».

В ефірі Інтернет-телеканалу ТРК  «Вікка» 22.11.2017 висвітлено інформацію про те, що поблизу загальноосвітньої школи № 27 розташованої в м. Черкаси по вул. Сумгаїтська невідома особа чоловічої статі можливо здійснює збут наркотичних засобів.

За даним фактом 22.11.2017 Черкаським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконнмй збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) КК України.

Разом з тим інформуємо, що Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється контроль в даному кримінальному провадження та вживаються необхідні заходи для проведення повного, всебічного та об'єктивного з'ясування всіх обставин справи та прийняття законного рішення.

За повідомленням Черкаської місцевої прокуратури.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору