Вони щодня ризикують життям і здоров’ям заради інших. Долають стихії, не замислюючись йдуть у вогонь і воду. 17 вересня відзначають своє професійне свято рятувальники. Олександр вже 22 роки працює рятувальником, був і старшим інспектором, і начальником частини. Каже, що бувало всяке, але найбільше запам’ятовуються випадки, коли вдається врятувати чиєсь життя. Пригадує 16 грудня 2016-го. Тоді двоє дівчат провалилися під кригу, інформує ЧСН.
За професійне виконання обов’язку чоловік отримав немало нагород, проте найцінніша – щасливе життя врятованих.
А от Олександр Ведула працює рятівником лише півтора року. Перед цим виконував завдання в зоні АТО, а вже звідти потрапив до пожежно- рятувальної частини. Про вибір професії чоловік не пошкодував жодного дня.
Бути рятівником надзвичайно важко. Професія виснажує і фізично, і морально, адже часто доводиться бачити людські смерті. Але тоді починаєш цінувати кожен день, проведений з рідними, – говорять пожежні.
Кожен рятівник має свою історію, як прийшов у професію. Для когось – це був самостійний вибір, дехто вирішив продовжити династію. Рятівник – це не просто професія, це вміння вчасно прийти на допомогу, розрадити людей, які за одну мить втратили все. А такому навчитися не можна, пожежними стають за покликанням.
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram