Замініть фейсбучну критику дією. Це змінить країну, – волонтерка з Черкас (відео)

29 березня 2017, 14:17

Приватний підприємець з Черкас Ірина Сенченко ось уже три роки допомагає фронту. На її думку, навіть найменша позитивна справа є ціннішою за численні критичні зауваження «фейсбучних» експертів, йдеться у сюжеті «Радіо Свобода».

- Ми маємо діяти і бути відповідальними. Як це було на Майдані, – каже Ірина.

За часів Революції гідності закрила власний бізнес і почала займатися волонтерством. А свій міні-цех із пошиття жіночого одягу переформатувала у волонтерське ательє.

- Найкраще, що відбулося на Майдані - це зародження нації нового формату. І той патріотичний дух, який поселився у серцях, дає мотивацію і силу боротися за нашу незалежну Україну. Найгірше - у нашому розумінні, у наших головах. Кожен із нас має відповідальність за те, що зараз відбувається в країні. Ми повинні перестати критикувати та спостерігати. Ми маємо діяти!, - говорить Ірина Сенченко

Жінка каже, що у наш час розвелося дуже багато фейсбучних експертів, які знають що робити, кому робити, де робити, але самі для цього нічого не роблять.

- А є прості жінки різного віку, які щодня приходять, допомагають, плетуть сітки, кікімори, печуть хлопцям смаколики на передову; є дітки, які малюють малюнки хлопцям; є підприємці, які не піаряться, а мовчки протягом трьох років через волонтерів допомагають бійцям. Оце і є той патріотичний рух, який змінить Україну. Коли прості люди нестимуть відповідальність за те, що відбувається, - каже волонтерка.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору