Загиблим військовим присвоїли звання почесних громадян Черкас

18 жовтня 2018, 13:53

Чотирьох черкащан нагородили званням "Почесного громадянина міста Черкаси" посмертно. 

Черкаські депутати одностайно проголосували за присвоєння такого звання Генадію Немцову, Олександру Качуру, Олександру Шаповалу і Сергію Сиротенку.

Генадій Немцов проходив службу в 72-ій механізованій бригаді ім. Чорних запорожців. Чоловік загинув 28 червня під час бою з найманцями РФ від вогнепальних поранень на Світлодарській дузі.

Олександр Качур проходив службу в 57-ій бригаді 34-ого батальйону. Отримав тяжкі поранення від розриву міномету на полігоні Широкий Лан у Миколаївській області. 2 вересня він помер в одеській лікарні.

39-річний черкащанин був призваний на службу по мобілізації в серпні минулого року. У чоловіка лишилися дружина та 5-річний син.

Олександр Шаповал - 23-річний військовий загинув у серпні 2015 року, виконуючи бойове завдання, підірвавшись на фугасі поблизу села Карлівка (Мар’їнський район) Донецької області.

Сергій Сиротенко - боєць батальйону «Донбас» родом із Звенигородщини. 1 листопада чоловік підірвався на міні в зоні АТО. У Черкасах у загиблого залишилася дружина і троє дітей.

 

Вгору