Забруднення навколишнього середовища коштувало черкаському бізнесу майже 30 млн грн

29 жовтня 2014, 17:38

3557

Із початку року черкаські суб’єкти господарювання сплатили до зведеного бюджету 29,8 млн грн. екологічного податку, з цих коштів майже 10,3 млн грн. надійшло до спеціального фонду місцевого бюджету.

Про це інформує прес-служба Черкаської ОДА.

– Це на 4 млн грн. більше, ніж у січні-жовтні 2013 року, – зазначив перший заступник начальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах Дмитро Таран.

За його словами, завдяки позитивній динаміці з надходжень екологічного податку будуть виконані державні програми зі збереження та розвитку екологічного фонду міста, захисту навколишнього середовища та раціональному використанню природних ресурсів.

Довідково:

ДПІ у м. Черкасах нагадує, що з 1 січня 2014 року ставки екологічного податку становлять 100 % (у 2013 році – 75 %) від ставок, передбачених статтями 243-246 Податкового кодексу України, за викиди в атмосферне повітря стаціонарними та пересувними джерелами забруднення, за скиди забруднюючих речовин у водні об’єкти та за розміщення відходів.

Звертаємо увагу, що суб’єкти господарювання, які мають автономні системи опалення, також є платниками екологічного податку в частині викидів від стаціонарних джерел забруднення.

Терміни подання  податкових декларацій та сплати екологічного податку наступні:

– за ІІІ квартал нинішнього року: 10 листопада (подання) та 19 листопада (сплата);

– за ІV квартал нинішнього року: 9 лютого (подання) та 19 лютого 2015 року (сплата).

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору