За вивіз сміття, що залишилось від паломництва хасидів, сплачуватимуть уманчани

24 вересня 2017, 23:25

Фото: espresso.tv

Прибуття великої кількості паломників створило надзвичайно велике навантаження на об’єкти благоустрою та житловий фонд міста. Комунальні служби фактично працюють в цілодобовому режимі, вивозячи купи сміття з району паломництва, інформує 04744.info.

Минулого року Міжнародний благодійний фондом ім. Рабі Нахмана оплатив послуги, які надавались комунальними службами міста у період масового паломництва. Цьогоріч хасиди відмовилися сплачувати.

Таким чином, прибирання вулиць та тротуарів в районі паломництва, ліквідація аварійних ситуацій на внутрішніх мережах електропостачання, забезпечення безперебійної роботи пасажирських ліфтів здійснюються за рахунок укладання договорів з зареєстрованими мешканцями мікрорайону паломництва, а додатковий вивіз твердих побутових відходів – за кошти міського бюджету.

Як повідомляє Відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради, незважаючи на відмову керівників міжнародного благодійного фонду ім. Рабі Нахмана, укладати додаткові угоди на прибирання прибудинкових території, вулиць та тротуарів в районі перебування паломників-хасидів в період святкування Рош-ха-Шану, комунальні служби міста намагались підтримувати території паломництва в належному стані.

Не знають як вплинути на хасидів і повернути борги в Уманському комунальному підприємстві "Уманьтеплокомуненерго", адже на сьогодні паломники заборгували їм майже 1 285 200 грн.

Коментарі

Вгору