За вихідні на Черкащині виявили шістьох нелегалів, – міграційна служба

29 вересня 2021, 11:47

Черкаські міграційники прозвітувалися щодо результатів своєї роботи в рамках операції "Мігрант 2021".

Працівники Звенигородського відділу Управління ДМС у Черкаській області у суботу на місцевій автостанції виявили 29-річного громадянина Республіки Молдова. Іноземець понад півтора року перебуває в Україні, набувши статусу нелегального мігранта. За цей час встиг знайти кохання та готується стати батьком. Його притягнули до адміністративної відповідальності за ст. 203 КУпАП та наклали штраф у 1700 грн.

Відповідно до рішення про примусове повернення, виїхати з України іноземець мусить до 24 жовтня 2021 року, аби згодом мати змогу повернутися.

59-річного громадянина республіки Узбекистан примусово повертають до країни громадянської належності працівники Монастирищенського сектору Управління ДМС у Черкаській області. Іноземець протермінував дозволений строк перебування в Україні.

За порушення відповідатиме за ст. 203 КУпАП, сплатить штраф у 2550 грн та зобов’язаний виїхати з України протягом місяця.

А от 44-річна громадянка Республіки Молдова за порушення міграційних правил відбудеться штрафом у 2550 грн відповідно до ст. 203 КУпАП.

Примусово повернеться додому протягом місяця і 53-річна громадянка Російської Федерації, яку виявили працівники Корсунь-Шевченківського відділу Управління ДМС у Черкаській області. За перевищення дозволеного строку перебування в Україні іноземку притягнули до адміністративної відповідальності за ст. 203 КУпАП та наклали штраф у 1700 грн.

Двоє громадян України, які запросили в Україну іноземців і надали їм жилу площу, сплатять штраф відповідно до ст. 205 КУпАП за невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців.

Нагадаємо, що на Черкащині до 01 жовтня 2021 року триває оперативно-профілактична операція «Мігрант», в межах якої міграційники перевіряють дотримання іноземцями та особами без громадянства встановлених правил перебування на території України.

Про будь-які факти порушення міграційного законодавства іноземцями та особами без громадянства можна повідомити Міграційну службу за допомогою електронного сервісу «Повідомити про ймовірне порушення міграційного законодавства».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору