За вихідні на дороги області висипали понад 730 тонн протиожеледної суміші

13 лютого 2017, 14:14

За інформацією диспетчерської служби Служби автомобільних доріг у Черкаській області, обробка асфальтового покриття на автодорогах області загального користування для ліквідації ожеледиці та її недопущення з 10 по 13 лютого проходила у всіх районах Черкаської області та на трасі міжнародного значення М-05 Київ-Одеса.

Впродовж вихідних днів роботи на автошляхах краю не припинялася. Загалом, за три доби було використано понад 730 тонн протиожеледної суміші для боротьби з ожеледицею. Також 11 та 12 лютого було очищено від снігу та оброблено протиожеледною сумішшю майже 500 км автодоріг загального користування у дев’яти районах Черкащини.

Впродовж трьох діб до обробки асфальтового покриття та на боротьбу із зимовою слизькістю на автодорогах області загального користування залучалося 35 піскорозкидувачів та 7 навантажувачів, у дорожніх роботах брали участь понад 50 автодорожників. Вранці 13 лютого у черговому режимі роботи перебували 75 одиниць техніки та 104 працівників ДП «Черкаський облавтодор». Сьогодні, 13 лютого, роботи з ліквідації ожеледиці на автошляхах продовжуються.

Станом на ранок 13 лютого проїзд забезпечено на усіх автомобільних шляхах загального користування Черкаської області.

У зв’язку з ускладненням погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом. 

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області

Коментарі

Вгору