За втручання прокуратури територіальній громаді Черкас повернуто майно навчального закладу

05 жовтня 2017, 10:01

За реагування Черкаської місцевої прокуратури до комунальної власності повернуто нерухоме майно об’єкту освіти, площею 212 кв.м. та вартістю майже 600 тис. грн., яке незаконно вибуло з володіння територіальної громади міста Черкаси.

Так, вивченням стану збереження майна закладів освіти встановлено, що частина приміщення одного з дошкільних навчальних закладів міста Черкаси на підставі незаконного рішення Черкаської міської ради вибула в власності територіальної громади міста в процесі продажу одному з підприємців міста.

В подальшому, вказане майно неодноразово відчужувалося іншим особам.

За реагування прокуратури рішенням суду, яке набрало законної сили, незаконне рішення Черкаської міської ради скасовано та визнано недійсним укладений на його реалізацію договір купівлі – продажу.

Разом з тим, з метою повернення нерухомого майна до комунальної власності Черкаською місцевою прокуратурою подано позовну заяву в інтересах держави в особі Черкаської міської ради до теперішнього набувача про витребування нерухомого майна на підставі ч. 1 ст. 388 Цивільного кодексу України.

Придніпровський районний суд міста Черкаси погодився з доводами прокурора, що спірне майно вибуло з власності територіальної громади міста Черкаси поза її волею, а тому рішенням від 04.10.2017 задовольнив позовні вимоги в повному обсязі.

За повідомленням Черкаської місцевої прокуратури.

 

 

Поділитись

Коментарі

Вгору