За три доби до поліції Черкащини зверталися майже 7 тисяч разів

27 лютого 2022, 16:18

За три доби лише шість працівників служби поліції 102 отримали 6 895 звернень від громадян. А станом на 27 лютого від 00:00 до 14:00 години поліцейські вже мали півтори тисячі повідомлень.

- Останні три доби для операторів лінії 102 були дуже перенасиченими. Та ми продовжуємо оперативно реагувати на кожне ваше повідомлення. Багато надходить орієнтувань на підозрілих осіб, мітки в різних місцях, де спільна боротьба приносить великий результат. Просимо далі допомагати правоохоронцям стирати ворожий послід з нашої землі. Активно долучайтеся небайдужі, у разі виявлення написів, міток, наліпок - зафарбовуйте їх, замальовуйте, засипайте. Ваша згуртованість збереже сили поліцейських на важливі й термінові ситуації.

Разом з тим, ми активно реагуємо на усі повідомлення, які надходять на офіційні сторінки Поліції Черкаської області в соціальних мережах. Не забувайте писати адреси, де виявляєте щось підозріле та надсилати фото з локації. Просимо оцінювати кожну ситуацію, адже є багато хибних викликів. Будьте помірковані та майте холодний розум, - повідомляють у поліції.

За інформацією пресслужби Нацполіції в Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору