За привласнення чужої автівки золотонісець сплатить 17 000 грн.

28 березня 2017, 21:16

Золотоніським міськрайонним судом засуджено жителя Золотоніського району, який незаконно заволодів транспортним засобом. Про це повідомила прокурор Золотоніської місцевої прокуратури Марина Компанієць.

У ході судового розгляду встановлено, що 25-річний житель м. Золотоноші в листопаді 2016 року,  реалізуючи свій прямий злочинний умисел, спрямований на незаконне заволодіння транспортним засобом, шляхом вільного доступу, відкривши водійські дверцята автомобіля марки ВАЗ 2106, який на праві власності належить потерпілому та в подальшому з місця пригоди на вказаному автомобілі зник, спричинивши останньому значної майнової шкоди на суму 25 225 грн.

За вказаних обставин чоловік вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 289, а саме незаконне заволодіння транспортним засобом.

Разом з тим, зловмисник під час судового засідання щиро розкаявся у вчиненому, відшкодував матеріальну шкоду потерпілому, просив суд суворо не карати його та надати шанс виправитись.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив правопорушника, призначивши покарання у виді штрафу в розмірі 17 000 грн.

Коментарі

Вгору