За прем’єрства Тимошенко Україна стала лідером з експорту соняшника у світі, – Крулько

20 грудня 2018, 15:57

За прем'єрства Тимошенко Україна стала лідером з експорту соняшника у світі, - Крулько

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко є беззаперечним лідером передвиборчих рейтингів, оскільки вона стала єдиним політиком, який запропонував ефективну програму розвитку економіки, викладену в стратегічному документі "Новий економічний курс".

Про це заявив заступник голови партії Іван Крулько в ефірі телеканалу "112 Україна".

- Для того, щоб бути успішною, Україні потрібне зростання ВВП. І не таке, як прогнозує МВФ, – 2,7% на наступний рік, а близько 10%. Необхідно ефективно управляти зовнішнім боргом, адже чинна угода, укладена цією владою, не матиме успіху, – заявив активіст.

За словами Івана Крулька, виборці усвідомлюють, що Тимошенко пропонує дієву стратегію, спрямовану на стрімкий розвиток економіки та підняття рівня життя людей. Зокрема, в планах політика є перехід від сировинної моделі економіки до інноваційної, створення сприятливого інвестиційного клімату, боротьба із корупцією, деофшоризація, деолігархізація, ефективне держуправління та багато інших кроків, необхідних для успішного розвитку держави.

- За прем'єрства Тимошенко підняли вивізне мито на насіння соняшнику і створили сприятливі умови для переробки соняшника та експорту готової продукції. І в такий спосіб з найбільшого експортера насіння соняшника Україна перетворилась на експортера олії №1 у світі. А це додана вартість та нові робочі місця, – політик навів приклад одного успішного рішення, яке сприяло розвитку економіки.

Нагадаємо, за даними останнього дослідження соціологічної групи "Рейтинг", лідер партії "Батьківщина" Тимошенко залишається беззаперечним лідером в усіх областях України. Так, наприклад, в Чернігівській області політика готові підтримати 26,8% виборців. Загалом, кожен п'ятий опитаний вірить, що саме Тимошенко переможе на президентських виборах.

Вгору