За позовом прокуратури забудовнику доведеться сплатити штраф до місцевого бюджету

14 червня 2017, 16:06

Черкаською місцевою прокуратурою в межах здійснення Конституційної функції представництва інтересів держави встановлено, що між виконавчим комітетом Черкаської міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю „Т” укладено договір пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Черкаси у разі будівництва багатоповерхового житлового будинку з вбудовано-прибудованими офісно-торгівельними приміщеннями, згідно якого товариство мало зобов’язання до 30.06.2015 сплатити пайову участь у сумі 1,3 млн. грн.

У зв’язку з несвоєчасним виконанням товариством договірних зобов’язань, рішенням господарського суду Черкаської області останнього зобов’язано сплатити кошти за договором разом з нарахованими штрафними санкціями у сумі 1,7 млн. грн.

Завдяки належному контролю Черкаської місцевої прокуратури за станом виконання даного рішення, з’ясовано, що на початок 2017 року, рішення суду не виконано, а кошти за договором до міського бюджету не сплачені. Тому, з метою забезпечення своєчасного реагування на порушення державних інтересів, прокуратурою подано до господарського суду Черкаської області позов в інтересах Черкаської міської ради до товариства з обмеженою відповідальністю „Т” про стягнення штрафних санкцій у сумі 128 480 грн.

Рішенням господарського суду Черкаської області позовні вимоги прокурора задоволені в повному обсязі, а ухвалою Київського апеляційного господарського суду дане рішення залишено без змін.

За повідомленням Черкаської місцевої прокуратури.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору