Черкаські виробники першими в Україні почали виробляти безпечні голки

14 червня 2017, 16:27

 

Корпорація "Юрія-Фарм" починає випускати безпечні медичні голки, які є новацією для українському ринку. Такі голки дозволяють уникнути ризику зараження пацієнтів та персоналу лікарень шляхом випадкового уколу, пише "Діловий регіон".

Практикуючі лікарі це підтверджують та дуже задоволенні появою такої вкрай важливої новації. А ще додають, що тепер матимуть можливість надавати оперативну допомогу хворим без довгих тестів крові на головні небезпечні інфекції.

— У процесі виробництва ми використовуємо лише новітні технології та працюємо на сучасному обладнанні Німеччини, Італії та Кореї, — розповідає начальник дільниці виробництва медичних виробів Ірина Шарамко. — Наша корпорація у 2016 році посіла друге місце в країні серед виробників медичних виробів, як за кількісними характеристиками, так і за якісними. Наша мета — посісти перші позиції на цьому ринку. І ось одним із важливих кроків для досягнення такого успіху ми вважаємо випуск голки ін’єкційної та безпечної голки власного виробництва.

Черкаські голки європейського зразка вже запущені у виробництво. Ними вже комплектуються дво- та трикомпонентні шприци. Наразі "Юрія-Фарм" готова виробляти медичну голку, як окремий медичний виріб зі своєю індивідуальною блістерною упаковкою.

Коментарі

Вгору