За півроку на Черкащині промисловість зросла на майже 2%

24 серпня 2018, 12:44

За підсумками січня–липня 2018 р. індекс промислової продукції в області порівняно з січнем–липнем 2017 р. становив 101,9%. 

Зростання виробництва відбулося серед таких видів промислової діяльності як виготовлення виробів з деревини, виробництво паперу та поліграфічна діяльність у 1,8 раза, у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції – на 30,0%, в текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 7,5%, постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 7,4%, металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 6,5%.

Водночас спостерігався спад виробництва на підприємствах машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання на 19,8%, добувної промисловості і розроблення кар’єрів – на 15,2%, виробництва основних фармацевтичних продуктів та фармацевтичних препаратів – на 7,8%, виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 6,1%, виробництва харчових продуктів, напоїв – на 3,0%.

За інформацією прес-служби Головного управління статистики в Черкаській області

Вгору