За новорічний креатив золотонісці отримали відзнаки міського голови

12 січня 2016, 20:45

DSC_8836

У Золотоноші відзначили переможців міського конкурсу на краще новорічне прикрашання будівель та вітрин. Кращих нагородили під час святкового концерту "Різдвяні зустрічі", що нещодавно проходив у міському Будинку культури.

- У нас було шестеро переможців, які отримали відзнаки міського голови. Це - магазин та торговий центр. До речі, працівники останнього доклали значних зусиль не тільки по прикрашанню власної території, а ще й допомагали нам в оформленні міської площі, - розповідає заступниця міського голови Золотоноші Світлана Суддя. - Також це школа №2 та три багатоповерхівки.

Пані Світлана додає, що під час конкурсу принципово не визначали перші та другі місця, бо ж всі учасники варті перемоги.

- Вони всі до конкурсу підійшли з креативом, - зазначає Світлана Суддя. - Загалом, у місті було дуже багато магазинів та вітрин новорічно прикрашених. Комісія їх оглянула та визначила найкращі. Наступного року, сподіваємося, учасників буде ще більше.

Нагадаємо, від початку грудня 2015 року у Золотоноші тривав конкурс на на краще прикрашання будівель. Участь у конкурсі могли брати всі підприємства та установи, незалежно від того, розміщенні вони в центрі чи у віддаленому районі міста.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору