За незаконним будівництвом на пляжі стирчать вуха Шевченка, – Радуцький

29 червня 2017, 16:48

Фото: Про все

У керівництві КП «Дирекція парків» пересварились через будівництво на території пляжу «Пушкінський».

Про факт незаконної забудови заявив секретар міської ради, екс-куратор "Дирекції парків" Олександр Радуцький. За його словами, після повернення з відпустки він побачив, що на території пляжу «Пушкінський» з’явились металеві конструкції. Він намагався з’ясувати, що це за конструкції, проте з керівництва підприємства ніхто не зміг дати на це відповіді.

Фото: Про все

- У департаменті ЖКГ  мені сказали, що все роблять згідно з проектом. Але ні Куча, ні Стойко не змогли мені відповісти. Відповів лише один Мельник. Він сказав, що там мають бути туалет, кафе та нежитлове приміщення для «Дирекції парків», - зазначив Радуцький.

Уже 21 червня кураторство над «Дирекцією парків» було передано замість Олександра Радуцького заступнику міського голови Геннадію Шевченку.

Водночас, до з’ясування всіх обставин будівництва  було призупинено, стверджує директор підприємства Володимир Стойко. А 27 червня відбулась нарада вже у Геннадія Шевченка, як новопризначеного куратора, щоб обговорити подальші дії навколо цього приміщення.

Фото: Володимир Стойко/facebook

- Але згоди ми так і не дійшли. 28 червня я побачив, що у приміщення вже з’явились стіни і воно вже набуло кінцевих рис капітального приміщення, - зазначив він. – Я одразу викликав свого заступника Олексія Мельника і він розповів, що вказівку продовжувати будівництво дав Геннадій Шевченко.

Після цього на місце прибув і сам Шевченко. За словами Володимира Стойка, на запитання про підстави розпорядження про поновлення будівництва заступник міського голови відповів, що з 29 червня директора КП буде відсторонено і розпочнеться перевірка.

Керівник КП «Дирекція парків» викликав поліцію та попередив присутніх, щоб вони надали пояснення. Натомість, стверджує Стойко, він отримав погрози від посадовця.

Ці події, на думку Олександра Радуцького, дають підстави думати, що це незаконне будівництво вигідне саме  Геннадію Шевченку.

- Ще до учорашнього дня було незрозуміло, чиї вуха у цього будівництва. Ураховуючи погрози з боку Геннадія Шевченка та його вказівку про продовження незаконного будівництва, ми зрозуміли чиї вуха там ростуть, - зазначив секретар міської ради.

Як додав на завершення Володимир Стойко, внаслідок порушень, допущених його заступником Олексієм Мельником, пов'язаних з перевищенням повноважень, йому було оголошено догану та прийнято рішення оптимізувати керівництво підприємства, скоротивши саме його посаду.

Олена сказав:

“Бідний” Романович, нічого не знав, нічого не крав….Ще поспівчувайте йому та дайте ще медаль і не одну!!1

Вгору