За минуло добу на Черкащині від пожеж загинуло 4 особи (відео)

07 лютого 2018, 10:51

Учора, 6 лютого, вранці на пункт зв’язку Кам’янської пожежно-рятувальної частини  надійшло повідомлення про пожежу, що сталася у селі Михайлівка. Згідно повідомлення на місці пожежі у житловому будинку було виявлено тіло 37-річного чоловіка. Причиною пожежі, яка забрала життя чоловіка стала необережність загиблого під час куріння, інформує Управління ДСНС в Черкаській області.

ще через півгодини до оперативно-координаціного центру Управління надійшло повідомлення про загорання житлового будинку на вулиці Княгині Ольги в місті Жашків. На боротьбу із вогнем виїхав черговий караул 20-ї державної пожежно-рятувальної частини. Після ліквідації пожежі і проведення розвідки в помешканні було знайдено тіло 83-річної господарки домоволодіння. За попередньою інформацією до пожежі призвів електрообігрівач, який експлуатувався із порушенням правил безпеки.

По обіді від випадкового перехожого надійшло повідомлення про пожежу, в побутовому вагончику села Домантове, Золотоніського району. Пожежу ліквідували рятувальники 8-ої Державної пожежно-рятувальної частини та добровольці МПК із села Домантово. На місці події було знайдено тіло 50-річного господаря. За попередньою інформацією причиною пожежі та загибелі чоловіка стало необережне поводження з вогнем під час куріння.

Ще одна пожежа, що забрала життя людини, сталася в обід цього ж дня у житловому будинку у смт Лисянка. На місці пожежі працював черговий  караул Лисянського пожежно-рятувального посту,  який виніс із помешкання тіло 47-річного господаря. Як і у попередньому випадку, причиною пожежі та загибелі чоловіка  стала необережність під час куріння.

Вгору