За керування автомобілем у нетверезому стані черкаський депутат заплатить 3400 грн

06 червня 2016, 23:46

01062016141525703256

Рішенням Соснівського районного суду Черкас депутат обласної ради від партії “Батьківщина” Михайло Мушієк визнаний винним в скоєнні адміністративного правопорушення за частиною 1 статті 130 адміністративного кодексу (керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння), повідомляє Інфоміст.

Так, згідно з протоколом правоохоронців, 20 травня Михайло Мушієк близько 3-ї години ночі в селі Червона Слобода керував автомобілем “Тойота Прада”, перебуваючи в стані алкогольного сп‘яніння. Поліцейські зазначають, що в депутата була порушена координація рухів, нестійка хода та запах алкоголю.

Проходити драг-тест Михайло Григорович відмовився у “категоричній формі”, що підтверджується показами свідків.

Звинувачений на судове засідання не з‘явився “за станом здоров‘я”. У поясненні, наданому судові, Мушієк свою вину не визнає. Депутат заявив, що віз товариша в лікарню, жодних правил не порушив. Драг-тест відмовився проходити, бо в поліції йому сказали, що власне авто треба залишити на час проходження експертизи. Також Мушієк вважає, що поліцейські його зупинили “за межами своєї діяльності”, а зупинка здійснена “незаконно”.

Депутат попросив суд обмежитися усним попередженням з огляду на його (Михайла Мушієка – ред.) численні заслуги, грамоти і медалі.

Суд, прийнявши до уваги аргументи батьківщинівця, постановив визнати його винним і стягнути штраф у розмірі 3400 гривень.

Нагадаємо, Михайло Мушієк заявив, що його не могли затримати п’яним, бо він вже 2 роки не п’є. 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору