За фінансування терористів з «ДНР» черкащанина заочно засудили до 8 років ув’язнення

25 лютого 2016, 15:14

суд

Прокуратурою Черкаської області принципово та в повному обсязі підтримано державне обвинувачення в кримінальному провадженні, розпочатому за фактом фінансування місцевим жителем терористичних організацій «ДНР», розповсюдження ним закликів до повалення конституційного ладу та захоплення державної влади за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 258-5 (фінансування тероризму), ч. 2 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади),ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

У ході спеціального досудового розслідування, яке здійснювало Управління Служби безпеки України в Черкаській області, установлено, що вказаний громадянин використовуючи мережу Інтернет встановив контакт з особою, відповідальною за матеріально-технічне забезпечення незаконних воєнізованих формувань «ДНР», через яку в подальшому передавав до підконтрольного терористам м. Краматорськ Донецької області цивільний та військовий одяг, медичні препарати й вироби медичного призначення.

Крім цього, будучи адміністратором груп в соціальній мережі, чоловік займався розповсюдженням матеріалів, які містили заклики до змін в адміністративно-територіальному устрої України, насильницької зміни конституційного ладу та захоплення державної влади.

Під час спеціального судового розгляду Соснівський районний суд в м. Черкаси погодився з доводами прокурора та вироком від 18.02.2016 пособника терористів засуджено до 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади на строк 3 роки та з конфіскацією належного йому майна.

На цей час вирок суду в законну силу не вступив.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Поділитись

Коментарі

Вгору