За декілька днів на Черкащині вимкнуть аналогове телебачення

27 серпня 2018, 18:32

У зв’язку з виконанням Постанови Кабінету Міністрів 31 серпня 2018 року аналогове телевізійне мовлення припиняється на всій території країни. Громадянам рекомендують використовувати цифрове ТБ.

Питання переходу з аналогового на цифрове телебачення обговорили сьогодні на селекторній нараді за участі керівництва Черкаської ОДА.

Присутня на нараді представник Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Надія Горбаченко, повідомила , що користувачі цифрового ТБ матимуть змогу переглядати 28 загальнонаціональних телеканалів та чотири регіональні. На даний час жителі Черкащини доступними для перегляду будуть Суспільне телебачення (колишній телеканал “Рось”) та телеканал “ВІККА”, оскільки вони вже мають відповідні ліцензії. Пані Надія зауважила, що в Черкаській області можуть виникнути проблеми з цифровим сигналом у Золотоніському та Драбівському, Городищенському, Звенигородському, Чигиринському, Чорнобаївському та Ватутінському районах.

- У згаданих районах є вежі Черкаської філії радіомовлення та радіозв’язку, однак на них не встановлені спеціальні передавачі провайдера, який і надаватиме цифрове телебачення. Наразі фахівці працюють над усуненням цих “білих плям”, - повідомила представниця Нацради.

Присутній на нараді Голова Черкаської ОДА дав доручення профільним управлінням та департаментам розробити програму забезпечення малозабезпечених верств населення області пристроями для перегляду цифрового телебачення (пристрої для підключення інтернет-ТБ та тюнери Т2).

Коментарі

Алена сказав:

Да, аналоговое выключат, а где взять тюнер? Бегала с высунутым языком по магазинам, а мне говорят, что был ажиотаж, всё разобрали. Ну почему у нас всё через Ж…? Обеспечьте тюнерами, а потом отключайте.

Оксана, Уманський р-н. сказав:

Скажіть, чому сьогодні зранку не працює ваше цифрове?

Сергей сказав:

До 16.00 -профилактика.

Вгору