З початку цього року ПриватБанк на Черкащині прокредитував вже 50 автомобілів

18 березня 2014, 09:12

У Черкаській області продовжує набирати популярність кредитна програма "Авторозстрочка" від ПриватБанку, яка дозволяє його клієнтам користуватися новим автомобілем відразу ж після підписання договору з банком. З початку цього року ПриватБанк прокредитував вже 50 автомобілів, інформують у прес-службі банку.

Тепер весь процес придбання авто - від вибору моделі до отримання техпаспорту і ключів від машини займає не більше 2 годин. Всі автомобілі, які продаються з автомайданчиків ПриватБанку, вже пройшли реєстрацію в ДАІ, причому адміністративні та фінансові витрати, пов'язані з реєстрацією машини, банк бере на себе.

- Вибрав машину, оформив договір - і поїхав, тепер не потрібно витрачати час і гроші на ходіння між банками та автосалонами, реєстрацію автомобіля в держ.органах, - зазначає керівник бізнесу "Споживче кредитування" ПриватБанку Володимир Ридван. - Тільки на цьому можна заощадити кілька тисяч гривень та купити що-небудь корисне для машини, комплект зимової гуми, наприклад. Крім того банк може взяти на викуп ваше старе авто, а при внесенні авансу від 20% клиєнт може застрахувати авто в будь-якій страховій компанії на свій розсуд.

"Авторозстрочка" також дозволяє заощадити час на пошук моделі нового автомобіля і програми кредитування. Покупцеві не потрібно ходити по автосалонах і банківських відділеннях - вибрати своє авто можна прямо на майданчиках банку.

Сьогодні жителям Черкас доступні такі популярні марки, як Fiat, Renault, Citroen, Богдан, Geely, JAC, GW, BYD та інші. Ціни на автомобілі в ПриватБанку не відрізняються від дилерських, а умови розстрочки на авто доступні більшості клієнтів - купити машину можна з мінімальним початковим внеском 15%, виплачуючи її вартість частинами до 5 років.

При цьому, клієнти програми економлять до 2000 грн. від суми покупки на реєстрації автомобіля - всі витрати на оформлення документів та реєстрацію машини банк бере на себе. Також ПриватБанк безкоштовно встановлює на всі автомобілі систему GPS-моніторингу.

Коментарі

Вгору