З початку року на Черкащині увели в експлуатацію півсотні будівельних об’єктів

04 лютого 2018, 18:22

На початку 2018 року Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області введено в експлуатацію 48 об’єктів будівництва. Зокрема, прийнято в експлуатацію після проведених робіт з реконструкції та капітального ремонту соціально важливі об’єкти, повідомляє Діловий регіон.

Так, із об’єктів соціально-інженерної інфраструктури, завершені роботи з капітального ремонту вуличного освітлення ряду вулиць у місті Шпола. Завершено реконструкцію мережі вуличного освітлення в селі Куцівка Смілянського району, вул. Київської в місті Канів, повідомили в ДАБІ України.

Також прийнято в експлуатацію реконструйовану систему газопостачання структурного підрозділу КЗ «Черкаський районний центр медико-санітарної допомоги» Черкаської районної ради по вул. Шевченка,45а в селі Худяки Черкаського району, теплові мережі Дніпровської водоочисної станції КП «Черкасиводоканал» в адміністративних межах Свидівоцької сільської ради в межах населеного пункту с. Сокирно, розвідувально-експлуатаційну свердловину Золотоніської ЦРЛ.

Збудовано та завершено роботи з будівництва нової мережі електропостачання по вул. Сахалінській в місті Жашків.

Із об’єктів спортивного призначення прийнято в експлуатацію баскетбольний майданчик з поліуретановим покриттям по вул. Соборна в м. Жашків.

Вгору