З осені школярі зможуть навчатися вдома

04 липня 2019, 10:07

З осені школярі зможуть навчатися вдома

Із 1 вересня усім школярам України стане доступна сімейна освіта. Щоб перейти на неї, необхідно написати заяву і принести в школу за місцем реєстрації. Їх прийматимуть із першого навчального дня. Тоді ж і запрацює відповідне положення, повідомляє "gazeta.ua".

— Індивідуальною є сімейна освіта, екстернат і педагогічний патронаж, — каже державний експерт Директорату дошкільної та шкільної освіти МОН Олена Ліннік. — Патронаж передбачає супровід педагога від школи, екстернат і сімейна освіта — це тільки консультації і оцінювання. Сімейна освіта й екстернат подібні між собою. Але різниця в тому, що на сімейну мають право всі, а на екстернат — винятковий перелік осіб.

Викладачі повинні провести з дитиною і батьками консультації та допомогти скласти навчальний план. Оцінюватимуть знання наприкінці семестру. В Україні 54 тисячі дітей навчаються ­вдома.

Читайте такожПримусова подяка чи традиція: як у Черкасах сприймають подарунки вчителям.

Коментарі

Юрий сказав:

Это кто ж такое придумал значит можно сделать вывод,что Украина как страна прекратила свое существование “дядя Сэм снова победил так на кой нам украинцам нужен вот такая вот “зрада”???

Вгору