З молитвами та найкращими думками: черкаські податківці плетуть маскувальні сітки для ЗСУ

22 грудня 2022, 15:12

Фото Олександра Познякова

Черкаські податківці у перервах між основною роботою та під час відключень світла плетуть маскувальні сітки для військової техніки ЗСУ.

За півтора місяці вони сплели вже понад 40 таких сіток. Для їх створення закупили спеціальний матеріал - спанбонд.

- Цей матеріал дуже легкий та якісний. З нього можна легко струсити лід чи сніг, він не впитує вологу. Також ми використовуємо товстішу сітку як основу - 1,2 мм, бо зазвичай беруть 0,75 мм. Усі матеріали закупили разом із нашою профспілкою, - розповідає працівник податкової Олександр Позняков. - До лав ЗСУ призвали 17 наших працівників. Ми намагаємося і їх забезпечити, і співпрацюємо з іншими волонтерськими організаціями.

Плели сітки і для частини, де служить чоловік працівниці податкової Тетяни.

- Я вірю, що наші сітки їх захистять. Робимо все тільки з найкращими думками та молитвами. І віримо, що це захист не лише для наших чоловіків, а для всієї країни. Кожен з нас робить все, щоб наблизити нашу перемогу. І віримо, що вона буде дуже скоро, - говорить Тетяна.

Чоловік податковиці Інни також з перших днів повномасштабної війни добровільно пішов до військкомату, в травні його мобілізували. На фронті він отримав поранення та після реабілітації знову пішов воювати.

- Тяжко, але нікому зараз не легко. Сітка - це як відволікання від всього, адже працюють руки, а не мізки. І я вірю в те, що вони дійсно допоможуть нашим захисникам, - каже Інна.

Окрім маскувальних сіток, податківці плели "кікімори", а також регулярно передають допомогу на фронт, навіть придбали автівку.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору