З кранів золотонісців тектиме вода як у європейських країнах, – Войцехівський

23 січня 2017, 18:29

15871668_1176699702379720_7423560901016788482_n-424x239

У Золотоноші після реконструкції міського водопроводу тариф на водопостачання для населення змін не зазнає. А якість самого водопостачання значно покращиться.

Про це розповів міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський.

Останнім часом водопровід у Золотоноші додав чималого клопоту комунальникам – в мережі трапилося кілька серйозних поривів. Стара система не витримує і виходить з ладу, тож її необхідно замінювати. Для цього місто звернулося до Євробанку щодо кредитування капітального ремонту системи.

- Думаю, що в цьому році буде виділений перший транш кредиту Європейського банку на реконструкцію системи водопостачання. Для цього ми підготували всі документи та пройшли всі необхідні перевірки. Додам, що навіть державний бюджет не дасть нам такої великої суми. – говорить Віталій Войцехівський.

Він наголошує, що без реконструкції значно втрачається якісь самої води, оскільки вона тече по старих трубах.

- Після реконструкції із кранів золотонісців тектиме вода як у європейських країнах, коли її можна буде пити і не боятися за своє здоров’я. Звісно, доведеться певний час потерпіти під час самого періоду заміни труб, коли значна частина міста буде розритою, - зазначає мер Золотоноші.

Також він заспокоює містян, що із-за кредиту тариф на водопостачання для містян не ростиме.

- Він може вирости лише через енергоносії, - додає Віталій Войцехівський.

Поділитись

Коментарі

Вгору