З Черкаської області на строкову службу призвуть понад пів тисячі юнаків

09 жовтня 2020, 15:00

Визначена кількість юнаків на осінній призов у Черкаській області - 507 осіб. Більшість проходитимуть строкову службу у ЗСУ.

Із них служитиме у Держприкордонслужбі України 30 осіб, у Державній спеціальній службі транспорту - 15 черкащан, у Нацгвардії України - 172 особи, а всі інші проходитимуть строкову службу у Збройних силах України.

Заступник військового комісара Черкаської області Олег Петров розповідає, що для підрозділів ЗСУ призов відбуватиметься у два етапи.

- Перший етап ми завершили цього тижня. З Черкаської області було призвано 140 призовників. Наступний етап відбуватиметься з 23-го по 27 листопада.

На сьогодні у військкоматі зібрали близько 90% необхідної кількості усіх призовників. Процес потрапляння юнаків відбувався, як і раніше, в умовах карантину.

- На обласний збірний пункт призовники потрапляють лише після проходження ІФА-тесту на коронавірус. Тести виділили в ОДА, тому військкомат забезпечений необхідною їх кількістю. Раніше призовникам робили ПЛР-тест, але відповідно до наказу Мінстерства охорони здоров'я цей тест тепер роблять лише особам, які мають ознаки вірусної інфекції, - повідомив військовослужбовець.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору