Араік Мкртчян розповів про першочергові завдання нового голови Черкаської ОДА (відео)

04 грудня 2018, 10:08

Араік Мкртчян розповів про першочергові завдання нового голови Черкаської ОДА (відео)

Призначення нового голови Черкаської обласної державної адміністрації стало ТОП темою листопадового політичного підсумку з Араіком Мкртчяном. Так, 20 листопада Президент України Петро Порошенко представив Олександра Вельбівця як нового очільника Черкащини, повідомляє "ВиЧЕрпно".

- Я його вітаю, але я сам не знаю радий він чи ні. Хотілося б, щоб зміни в області були, але дуже важливо, наскільки новий голова буде самостійним. Пояснюю. Однозначно, він прийшов із своєю програмою дій і важливо, щоб "зверху" не розказували: так робіть, а так ні, того чіпайте, а того ні. Якщо йому довірили таку посаду, то мають "розв’язати" руки: він має робити так, як він знає, а потім "спитаєте" з нього результат.

За словами Араіка Мкртчяна результат роботи  Олександра Вельбівця буде видно лише у тому разі, якщо йому дадуть сформувати команду однодумців.

- Це дуже важливо. Посади мають бути роздані не за політичною квотою. Якщо йому не дадуть зібрати свою команду, то сенс цього всього. Не мають зараз люди їхати з мішками у Київ і домовлятися собі за посади, а його ставити перед фактом. У нас завжди так: призначають когось на посаду, набирають йому його ж команду, а потім хочуть результат. Так не буває.

Щодо роботи вже колишнього голови ОДА Юрія Ткаченка, Араік Мкртчян залишив це на розсуд черкащан.

- Люди мають оцінювати його роботу, все таки він тривалий час був головою ОДА. Моя оцінка – тверда четвірка.

Щодо першочергових завдань для нового голови Черкаської ОДА, Араік Мкртчян підійшов глобально:

- У нас куди не глянь, скрізь стратегічний напрямок: дороги, лікарні, школи, сільська інфраструктура. Це все його повноваження. Він має жорстко підійти до всього.

Вгору