З 1 травня субсидії перерахують автоматично, – Павло Розенко

29 квітня 2019, 07:58

З 1 травня 2019 року 90% субсидіантів отримають перерахунок субсидій на новий опалювальний сезон в автоматичному режимі, інформує телеканал ZIK.

Про це під час години запитань до уряду під час засідання Верховної Ради України повідомив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Віце-прем’єр зазначив, що тиждень тому уряд прийняв зміни та доповнення до постанови про систему субсидій.

- Ми вже сьогодні внесли такі пропозиції щодо того, що на новий опалювальний сезон не буде у нас 100%-ї здачі заяв і переоформлення субсидій, коли люди знов приходять, подають заяви. Ми прийняли рішення, що з 1 травня 90% субсидіантів отримають перерахунок субсидій на новий опалювальний сезон в автоматичному режимі, – зазначив Павло Розенко.

Віце-прем’єр додав, що систему надання субсидій будуть вдосконалювати з головною метою – вона має бути простою, зрозумілою і доступною для кожної людини, яка потребує субсидії.

Державний секретар Міністерства соцполітики Віктор Іванкевич повідомив, що законом про держбюджет на 2019 рік передбачено видатки на виплату населенню житлових субсидій і пільг на оплату житлово-комунальних послуг на суму 55 млрд 95 млн грн. З його слів, станом на сьогодні розмір перерахованих коштів житлових субсидій становить 432 млн, з яких у квітні 301 млн грн – на рахунок Мінсоцполітики, відкритий в «Ощадбанку» для виплати субсидій у грошовій та безготівковій формі.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору