Ювілейний парк освітлюватимуть світлодіодними ліхтарями

06 березня 2015, 12:57

0_6d649_29a679a2_XXL

Забезпечити сучасне освітлення дитячого майданчика в Ювілейному парку КП «Дирекція парків» планує спільно з ГО «Фонд громади м. Черкаси» та Польсько-українською фундацією співпраці ПАУСІ. Днями керівник підприємства Микола Бондаренко домовився про співфінансування мікропроекту щодо покращення освітлення.

Проце повідомляє прес-служба КП "Дирекція парків".

Заощаджувати та додати паркам Черкас більше світла. З такими ініціативами на посаду директора КП «Дирекція парків» три місяці тому прийшов Микола Бондаренко. З того часу частину мереж підприємства передали на баланс КП «Черкасиміськсвітло».

Перед початком паркового сезону вдалося домовитися про новий проект.

- Плануємо встановити чотири опори з сучасними світлодіодними світильниками замість двох старих світильників, - розповідає Микола Петрович.Наразі споживання електрики цими ліхтарями сягає 800 ват на годину й «Дирекція парків» сплачує за неї 1,6 грн/кВт. Після реалізації проекту та передачі лінії на баланс КП «Міськсвітло» споживання електрики зменшиться вдвічі а оплата за кіловат у чотири рази - до 40 копійок.

Таким чином вдвічі зменшать споживання електроенергії.

Обсяг партнерської допомоги комунальному підприємству - 10 тис грн. За ці кошти закуплять матеріали. Їх надасть громадська організація "Фонд громади м. Черкаси". Наразі Фонд реалізовує проект "Світле місто - безпечний простір громади" за підтримки ПАУСІ.

Микола Бондаренко вдячний за співпрацю Фонду громади в особі її голови Миколи Макухи та розраховує, що новації дозволять відвідувачам довше перебувати в зоні відпочинку.

 

ДО ТЕМИ:

Польсько-українська фундація співпраці ПАУСІ заснована2005 року. Вона є правонаступником Польсько-Американсько-Української

Ініціативи про Співпрацю — ПАУСІ, унікальної тристоронньої програми.

З 1999 року ПАУСІ спрямовувала свою діяльність на передачу Україні

успішного досвіду Польщі в переході до ринкової економіки та побудови

демократичного громадянського суспільства. Серед напрямків діяльності ПАУСІ

енергоефективність та енергозбереження.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору