Юристи безкоштовно консультуватимуть шполян

10 листопада 2015, 17:55

=

Центр юридичної допомоги з надання безоплатних консультацій соціально вразливим категоріям населення та Волонтерський центр допомоги бійцям АТО незабаром планують відкрити у Шполі.

Саме з таких ініціатив почав свій перший робочий день новообраний мер Шполи Сергій Кравченко.

- Захистити інтереси простих громадян та вирішити спірні питання можна було б значно швидше, якби люди мали можливість отримати кваліфіковану юридичну допомогу. Та послуги фахових юристів коштують недешево і стають практично недосяжними для малозабезпечених громадян. Саме тому я хочу, щоб при Шполянській міській раді запрацював Центр юридичної допомоги, - зазначив керівник міста під час сесії міськради.

За його словами, в першу чергу консультації фахівців у центрі зможуть отримати соціально незахищені верстви населення: громадяни, середній місячний дохід яких не перевищує двох прожиткових мінімумів, учасники бойових дій (у тому числі учасники АТО та члени сімей загиблих), діти-сироти і позбавлені батьківського піклування, біженці тощо.

- Громадяни, які звертатимуться до Центру, будуть зорієнтовані, що необхідно робити, аби вирішити своє питання, незважаючи на те, чи потрібна їм буде саме адвокатська допомога чи вирішення їхніх питань можливе у досудовий спосіб, - наголосив Сергій Кравченко.

Також новий очільник Шполи запропонував депутатському корпусу відкрити при міській раді Волонтерський центр допомоги бійцям АТО. Адже сьогодні військові як ніколи потребують підтримки суспільства для захисту України від зовнішнього ворога.

- На одному бойовому дусі перемоги не отримати, голими руками ворога не здолати. Тому кожного дня наші солдати потребують допомоги. Крім засобів захисту від ворога їм потрібно їсти, пити, до того ж стало холодно, необхідний теплий одяг. Саме для цього я ініціюю створення при Шполянській міській раді Волонтерського центру, який буде координувати роботу з іншими волонтерськими організаціями району й області та спільними зусиллями допомагати нашим хлопцям на передовій, - заявив Сергій Кравченко.

Він дав доручення до 1 грудня вивчити ці питання відповідальним особам, внести пропозиції та підготувати проект рішення для розгляду на сесії міськради.

Нового голову Шполи громаді представили сьогодні під час засідання сесії. Як повідомлялося раніше, на виборах міського голови Сергій Кравченко балотувався від політичної партії ВО «ЧЕРКАЩАНИ» і зі значною перевагою голосів (39%) отримав перемогу.

Поділитись

Коментарі

Вгору