Юрист розповів, чого коштуватиме Черкаській міськраді розпуск виконкому

12 серпня 2017, 09:44

Перед прийняттям депутатами Черкаської міськради рішення про розпуск виконавчого комітету Черкаської міськради, юрист міськради Володимир Шабанов озвучив основні наслідки прийняття цього рішення, пише "Прочерк".

- Рішення про розпуск виконавчого комітету та зняття повноважень із заступників міського голови Черкас не ґрунтується на законодавчій базі. У даному випадку, якщо розпускається виконавчий комітет, то ми повинні прийняти рішення про звільнення заступників міського голови. Таким чином виходить, що в подальшому не буде кому приймати рішення, нагальні для міста. Тому, коли готувалось це рішення, воно не пройшло юридичної експертизи. Якщо приймається рішення про розпуск виконавчого комітету, то потрібно зазначити, що цей виконавчий комітет продовжує діяти до формування нового виконавчого комітету. Більше того, нові заступники міського голови повинні будуть проходити перевірку, яка триває 25 днів. За великим рахунком, у пояснювальній записці немає формулювання, які свідчили б про те, що цей виконавчий комітет заслуговує на розпуск, - заявив Володимир Шабанов.

Натомість, секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький наголосив на тому, що поки нові заступники міського голови будуть проходити перевірку, жодних ускладнень в роботі виконкому не буде.

- Я впевнений, що поки нові заступники міського голови будуть проходити перевірку, ми разом із членами виконкому, які працюють на громадських засадах, зможемо спокійно працювати, - зазначив Олександр Радуцький.

Коментарі

Вгору