Юрій Сас про шанси кандидатів по 194 округу

15 липня 2019, 18:32

Юрій Сас про шанси кандидатів по 194 округу

Рейтинг Слуги народу тут дуже високий, але конвертувати його в мандат по мажоритарці виявилось не так і просто. Кандидатка типова для ЗеКоманди, не надто публічна, посміхається і в політиці не помічена. Але Черкаси не просто так вважаються заполітизованим містом.

Тут повно амбітних, талановитих, харизматичних, як молодих, так і досвідчених ОСОБИСТОСТЕЙ. До певної міри шкода, що вони рвуть не зелений електорат на шматки, але з іншого боку можна побачити позитив в тому, що вони залишаться в місті і будуть працювати на його користь.

Чи має хтось з них шанс? Так. Не буду посилатися на соцопитування, хоча бачив свіжі й достатньо якісно зроблені зрізи. Просто за ходом кампаній можу виділити Кухарчука, Євпака, Сухарькова, Рубана і Згіблова. Кожен з них переміг би Шпак досить легко, аби не магія її належності до «Слуги Народу».

Кухарчук розпочав найбільш активно, тому отримав певний гандикап. Але незабаром всі вищеозначені, а також Людмила Бордунос почали надолужувати. Навіть Микола Булатецький забере свою частину електорату, хоча кампанії фактично не веде. Я прогнозую, що всі, хто тут згадуються, цілком зможуть вирватися за межі 5% по результатам виборів.

Але найбільше шансів наздогнати Шпак все ж таки у Кухарчука. Багато вирішить явка. Можуть бути голосні заяви та потужні альянси. Багато вирішить фактор слабкої впізнаваності провладної кандидатки. Не даремно Лисак намагається віджати частину виборців Зе, це точно спрацює. Останній тиждень точно буде запеклим.

Будуть вигадані і реальні напади на штаби і агітаторів, будуть фінальні вкидання «компри» і чорнухи. Всім би радив відмовитися від цього, бо попереду місцеві, і просто нервова політична осінь. Всі молодці. Чесно. На одному 194-му окрузі, на моє особисте переконання, більше гідних депутатського мандату, ніж в решті шести округах разом узятих.

Окрема подяка відважному кандидату від «Демократичної сокири» Ярославу Лаврову. Все правильно робиш, просто час ще не прийшов. Чи прийде? Не знаю, але роби, що повинен і нехай буде як є.

Юрій Сас, політичний експерт

Коментарі

Вгору