Юний черкащанин, якому діагностували рак крові, потребує допомоги

03 лютого 2017, 09:23

750043_2_w_3005-річний Ярослав Вишневецький із Черкас потребує допомоги. Хлопчик перебуває в гематологічному відділенні обласного онкодиспансера. В нього виявили рак крові, пише Gazeta.ua.

"В грудні ми з дружиною помітили, що Ярославчик якийсь бліднуватий. Думали, що може через те, що мало буває на вулиці. Бо постійно в приміщенні. То дома, то в садочку. А потім в сина раптом почалися носові кровотечі. Крові багато не було. Ми думали, що може в носі пошкрябав. Але так тривало щодня впродовж тижня.

Ми з Наташею вирішили, що з Ярославчиком треба поїхати до педіатра. Але перед цим здали аналізи, щоб уже відразу лікар сказав, яка може бути причина. Педіатр подивилася результат і відразу направила на консультацію в онкодиспансер. Формула крові сина була не в нормі.

23 січня дружину з дитиною госпіталізували в відділення гематології. Лікарі поки що не дають ніяких прогнозів. Треба лікуватися і боротися, шанси на одужання є. Вчора в Ярославчика був перший день хіміотерапії. Вона триватиме тижнів чотири, з періодичністю в кілька днів. Потім, якщо все буде благополучно, дадуть два тижні відпочити. І знову хіміотерапія. Всього має бути десь із шість курсів. Я зі старшим сином Богданом дома. Він дуже скучає за братиком, постійно про нього питає, коли Ярік приїде додому. Просимо в людей допомоги на лікування нашого Ярославчика", - говорить батько Євген Вишневецький.

Реквізити для допомоги:

карта Приватбанка – 5168 7556 2299 8389 (Вишневецький Евген Юрійович), його контакти - 097 214 61 51.

Коментарі

Вгору