Юних черкащан запрошують взяти участь у конкурсі дитячого малюнка

05 грудня 2017, 07:02

Фото: chas-z.com.ua.

Управління Держпраці у Черкаській області приймає роботи дітей на перший (регіональний) етап VІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей 2018» на тему: «Кожен знає: охорона праці у житті допомагає!».

Конкурс організовує і проводить державне підприємство «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці, територіальних органів Держпраці та інших підприємств, що належать до сфери управління Держпраці.

Конкурс складається з двох етапів:

І етап: листопад 2017 року – лютий 2018 року (регіональні тури);

ІІ етап: 1 - 28 квітня 2018 року (фінал).

Учасниками Конкурсу є учні середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, ліцеїв та вихованці позашкільних навчальних закладів трьох вікових груп:

- перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років;

- друга група – автори робіт віком від 11 до 14 років;

- третя група – автори робіт віком від 15 до 18 років.

Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок.

Конкурсні роботи мають бути виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.

Приймають лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам Конкурсу (Положення про VІІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей 2018»).

Конкурсні роботи для підбиття регіонального підсумку Конкурсу потрібно надсилати до Управління Держпраці у Черкаській області не пізніше 15 лютого 2018 року за адресою: 18000, Черкаська обл., м. Черкаси, б-р Шевченка, 205, 3 поверх.

VІІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» проводиться з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні, що святкується щорічно 28 квітня – у Всесвітній день охорони праці, згідно Указу Президента України від 18 серпня 2006 року № 685/2006.

За повідомленням управління Держпраці у Черкаській області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору