ЮНІСЕФ та Фонд Олександра Вілкула «Українська перспектива» об’єднують зусилля з надання гуманітарної допомоги мирним жителям із зони конфлікту

10 липня 2014, 18:23

Глава Представництва ЮНІСЕФ в Україні Юкіе Мокуо зустрілася з Главою Фонду «Українська перспектива» Олександром Вілкулом. Зокрема, був окреслений ряд спільних проектів, спрямованих на надання гуманітарної допомоги мирним жителям із зони конфлікту в Донецькій і Луганській областях і залучення українських та міжнародних громадських організацій до ініціатив Фонду.

Про це йдеться на персональному сайті Олександра Вілкула.

Юкіе Мокуо високо оцінила системність і результати роботи Фонду з підтримки мирних жителів із зони конфлікту. Зокрема, у Фонду «Українська перспектива» вибудувані логістичні та транспортні канали по збору та доставки гуманітарних вантажів в зону конфлікту мирним жителям. Зокрема, Фонд уже направив до лікарні і табори для біженців близько 50 тонн продуктів харчування та медикаментів, а також побутову техніку і предмети першої необхідності. Крім того, «Українська перспектива» вже вивезла сотні людей із зони конфлікту і надала допомогу переселенцям в розселенні в гуртожитках Кривого Рогу, а також у таборах Кривого Рогу, Скадовська та Генічеська. Дорослі та діти забезпечені всім необхідним. Також Фондом буде надана підтримка випускникам з Донецької та Луганської областей, які надійдуть до ВНЗ, технікуми та ПТУ Кривого Рогу.

Важливо, що до ініціатив Фонду Олександра Вілкула активно підключаються небайдужі українці, волонтери та громадські організації. За результатами зустрічі, Олександр Вілкул та Юкіе Мокуо домовилися про об'єднання зусиль і спільне співробітництво.

Глава Представництва ЮНІСЕФ в Україні Юкіе Мокуо зазначила:

- ЮНІСЕФ моніторить ситуацію. Але найкраще співробітництво - це спільна робота для надання допомоги мирним людям, така, яку ми можемо організувати разом з урядом, громадськими організаціями і такими приватними фондами, як «Українська перспектива».

- Не можна бути осторонь коли над країною нависла загроза гуманітарної катастрофи. Консолідація Фондом громадських ініціатив та волонтерського руху на підставі кращого світового досвіду ЮНІСЕФ дозволить розширити масштаби системної та адресної допомоги більшій кількості мирних жителів із зони конфлікту. Допомога стосується як збору та передачі гуманітарних вантажів з продуктами і медикаментами, так і соціальної та психологічної реабілітації дорослих і дітей із зони конфлікту. І я дякую ЮНІСЕФ і пані Юкіе Мокуо за підтримку, - сказав Олександр Вілкул.

Довідково:

Фонд Олександра Вілкула «Українська перспектива» - недержавна громадська організація стратегічними цілями якої є активізація громадських ініціатив, спрямованих на розвиток суспільства, підвищення ефективності роботи і відповідальності влади, децентралізацію та створення умов для розвитку громад і регіонів. Фонд активно підтримує волонтерський рух в Україні. Також в рамках проекту «Надайте допомогу!» Фонд «Українська перспектива» надає допомогу мирним жителям із зони конфлікту. Фонд уже передав близько 50 тонн гуманітарного вантажу - продукти харчування і медикаменти для лікарень і таборів біженців.

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) відкрив своє представництво в Києві в 1997 році. Його робота спрямована на підтримку та захист дітей та материнства, реалізацію гуманітарних програм.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору