Юні науковці з Умані представили свої винаходи на Міжнародному форумі

28 листопада 2017, 21:12

21-24 листопада 2017 року у Києві проходив II Міжнародний форум «INNOVATION MARKET», який зібрав під одним дахом інноваторів, вітчизняних та іноземних інвесторів і бізнесменів, а також представників влади для об'єднання зусиль з розвитку інноваційного ринку України, пише 04744.info з посиланням на відділ освіти Уманської міської ради.

У рамках форуму проходили VIII Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» і Китайсько-Українська наукова виставка технологій та інновацій. Відвідувачі мали змогу побачити понад 500 унікальних винаходів. Серед них ─ моделі безпілотників для армії, швидкісні потяги та квадрокоптери, зарядні станції для електромобілів та багато іншого.

«У складі команди Черкаської області у заходах взяли участь вихованці станції юних техніків м. Умані Харишук Катерина (науковий керівник Мартинюк Леонід Тимофійович) та Геренштейн Петро (науковий керівник Кияновський Ларіон Семенович)», ─ йдеться у повідомленні.

Представлені юними уманчанами технічні розробки зацікавили учасників форуму, науковців, викладачів вищих навчальних закладів, учнів-членів МАН.

За активну участь та успішне освоєння програми підвищення кваліфікації з питань інноваційного розвитку базових галузей економіки України та країн ЄС юних техніків з Умані відзначили дипломами та сертифікатами ТОВ «Міжнародний виставковий центр» та Національної академії наук України.

Поділитись

Коментарі

Вгору